Music makes you stronger

Muziek heeft binnen het concept van TrainMore altijd een key rol gespeeld. “De juiste muziek zorgt voor afleiding als je vermoeid raakt, waardoor je tijdens een training dieper kunt gaan. Sporten wordt hierdoor leuker, het verhoogt de motivatie en je boekt meer resultaat”, vertelt eigenaar Han Doorenbosch. “Met onze eigen muziekzender TrainMore FM geven we onze leden de extra energy boost die ze nodig hebben. Ook draaien er in onze Black Label clubs regelmatig live DJ’s die de sfeer naar een nog hoger niveau tillen.”

More than a gym

Met Locker Room Sessions gebruikt TrainMore de kracht van muziek weer op een andere manier. Doorenbosch: “Wij willen voor onze leden méér zijn dan alleen een gym. We bieden ze een plek waar ze kunnen trainen, ontspannen en kennis kunnen maken met andere leden in een ontspannen sfeer. Je bent bij ons niet alleen maar lid van een gym, maar ook onderdeel van een fitness community. Onze leden leven zich doordeweeks uit in de gym om in het weekend te ontspannen en af en toe los te gaan. Daar spelen wij met Locker Room Sessions op in.”

music makes you stronger