Flexibiliteit en gemak

De missie van eigenaren Han Doorenbosch en Marjolijn Meijer is helder: meer mensen motiveren tot een actieve lifestyle. De focus ligt daarbij op young urban professionals. Het nieuwe non-stop concept sluit perfect aan bij de wensen van die doelgroep. “Onze leden zijn op zoek naar flexibiliteit en gemak. Dat is wat wij ze met TrainMore non-stop bieden”, legt Meijer uit. “Met ons nieuwe concept maken we het voor leden zo makkelijk mogelijk een workout in te plannen in hun snelle en drukke leven. We bieden bij TrainMore non-stop ook meer dan 50 small group lessen per week aan. Die high intensity trainingen worden gegeven door ervaren trainers en zijn super efficiënt en effectief.”

Slimme technologie

Om de nieuwe gym 24/7 open te kunnen houden wordt er gebruik gemaakt van slimme technologie. Doorenbosch: “Omdat er niet altijd medewerkers aanwezig is in de club is de toegangscontrole volledig geautomatiseerd. Slimme camera’s registreren ongebruikelijke en ongewenste activiteiten en geven daarvan automatisch melding. We willen uiteraard dat onze leden veilig kunnen trainen. Er zijn bijvoorbeeld ook key cords met een veiligheidsbutton aanwezig waarmee binnen no time hulp kan worden ingeschakeld als dat nodig is.”